PCF0G561MCL4GS
NichiconNichicon
PCF0G561MCL4GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF0G561MCL4GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
listoch: 1.PCF0G561MCL4GS.pdf2.PCF0G561MCL4GS.pdf3.PCF0G561MCL4GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF0G561MCL4GS
Číslo dielu PCF0G561MCL4GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 4V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria PCF
Ripple Current @ High Frequency 4.52A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13984-2
PCF0G561MCL4GS-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm
Detailný popis 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF