PCF0J101MCL1GS
NichiconNichicon
PCF0J101MCL1GS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF0J101MCL1GS
Výrobca / Značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.PCF0J101MCL1GS.pdf2.PCF0J101MCL1GS.pdf3.PCF0J101MCL1GS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF0J101MCL1GS
Číslo dielu PCF0J101MCL1GS Výrobca Nichicon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PCF
Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 493-13985-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 23 mOhm
Detailný popis 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF