MXSMLG43A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG43A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
listoch: MXSMLG43A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG43A
Číslo dielu MXSMLG43A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5285 pcs Dátový hárok MXSMLG43A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 43V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 69.4V
Napätie - porucha (Min) 47.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14855
1086-14855-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 43.2A Kapacita @ Frekvencia -