MXSMLG40AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG40AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
listoch: MXSMLG40AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG40AE3
Číslo dielu MXSMLG40AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5519 pcs Dátový hárok MXSMLG40AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14852
1086-14852-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 46.4A Kapacita @ Frekvencia -