MXSMLG45CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG45CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
listoch: MXSMLG45CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG45CA
Číslo dielu MXSMLG45CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5462 pcs Dátový hárok MXSMLG45CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatné mená 1086-14861
1086-14861-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 41.2A