MXSMLG11A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG11A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
listoch: MXSMLG11A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG11A
Číslo dielu MXSMLG11A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6087 pcs Dátový hárok MXSMLG11A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 11V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.2V
Napätie - porucha (Min) 12.2V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14767
1086-14767-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 164.8A Kapacita @ Frekvencia -