MXSMLG120AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG120AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120V 193V DO215AB
listoch: MXSMLG120AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG120AE3
Číslo dielu MXSMLG120AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6117 pcs Dátový hárok MXSMLG120AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 120V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 193V
Napätie - porucha (Min) 133V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14772
1086-14772-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 15.6A Kapacita @ Frekvencia -