MXSMLG110A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLG110A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V DO215AB
listoch: MXSMLG110A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLG110A
Číslo dielu MXSMLG110A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 110V 177V DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6097 pcs Dátový hárok MXSMLG110A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 110V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 177V
Napätie - porucha (Min) 122V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMLG (DO-215AB)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14763
1086-14763-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 16.8A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLG11AE3
MXSMLG11AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Skladom: 5632 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLG11AE3.pdf
RFQ
MXSMLG110AE3
MXSMLG110AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 110V 177V DO215AB