MXSMBJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ90A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AA
listoch: MXSMBJ90A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ90A
Číslo dielu MXSMBJ90A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4560 pcs Dátový hárok MXSMBJ90A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14183
1086-14183-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.1A Kapacita @ Frekvencia -