MXSMBJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ85CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ85CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO214AA
listoch: MXSMBJ85CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ85CA
Číslo dielu MXSMBJ85CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4233 pcs Dátový hárok MXSMBJ85CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 600W
obal Bulk Balík / puzdro DO-214AA, SMB
Ostatné mená 1086-14177
1086-14177-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBJ9.0CAE3
MXSMBJ9.0CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Skladom: 4147 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBJ9.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ85CAE3
MXSMBJ85CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Skladom: 4107 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBJ85CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ8.5CAE3
MXSMBJ8.5CAE3
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Stiahnuť ▼: MXSMBJ8.5CAE3.pdf
MXSMBJ8.5CA
MXSMBJ8.5CA