MXSMBJ85A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ85A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ85A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V DO214AA
listoch: MXSMBJ85A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ85A
Číslo dielu MXSMBJ85A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4621 pcs Dátový hárok MXSMBJ85A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 85V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 137V
Napätie - porucha (Min) 94.4V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14175
1086-14175-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.4A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBJ85AE3
MXSMBJ85AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AA