MXSMBJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AA
listoch: MXSMBJ90AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ90AE3
Číslo dielu MXSMBJ90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO214AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4601 pcs Dátový hárok MXSMBJ90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení SMBJ (DO-214AA)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 600W obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14184
1086-14184-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 4.1A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMBJ90CAE3
MXSMBJ90CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Skladom: 4240 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBJ90CAE3.pdf
RFQ
MXSMBJ90CA
MXSMBJ90CA
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 3844 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMBJ90CA.pdf
RFQ
MXSMBJ9.0AE3
MXSMBJ9.0AE3
popis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Stiahnuť ▼: MXSMBJ9.0AE3.pdf
MXSMBJ90A
MXSMBJ90A
Stiahnuť ▼: MXSMBJ90A.pdf