MXPLAD36KP48AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP48AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
listoch: MXPLAD36KP48AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP48AE3
Číslo dielu MXPLAD36KP48AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1380 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP48AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 466A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXPLAD36KP51CAE3
MXPLAD36KP51CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Skladom: 1080 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD36KP51CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP51AE3
MXPLAD36KP51AE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 1510 pcs
Stiahnuť ▼: MXPLAD36KP51AE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP48A
MXPLAD36KP48A
popis: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD