MXPLAD36KP45AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP45AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
listoch: MXPLAD36KP45AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP45AE3
Číslo dielu MXPLAD36KP45AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1323 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP45AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 45V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 72.7V
Napätie - porucha (Min) 50V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 496A Kapacita @ Frekvencia -