MXPLAD36KP48A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXPLAD36KP48A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
listoch: MXPLAD36KP48A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXPLAD36KP48A
Číslo dielu MXPLAD36KP48A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1198 pcs Dátový hárok MXPLAD36KP48A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 48V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.4V
Napätie - porucha (Min) 53.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení PLAD
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 36000W (36kW) obal Bulk
Balík / puzdro Nonstandard SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 466A Kapacita @ Frekvencia -