MXLSMLJ6.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ6.5CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ6.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ6.5CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ6.5CA
Číslo dielu MXLSMLJ6.5CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7407 pcs Dátový hárok MXLSMLJ6.5CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 7.22V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 6.5V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 267.9A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12629
1086-12629-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ6.5CA
popis TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.2V