MXLSMLJ6.5A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ6.5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ6.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
listoch: MXLSMLJ6.5A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ6.5A
Číslo dielu MXLSMLJ6.5A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7894 pcs Dátový hárok MXLSMLJ6.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12627
1086-12627-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 267.9A Kapacita @ Frekvencia -