MXLSMLJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ6.5AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ6.5AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
listoch: MXLSMLJ6.5AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ6.5AE3
Číslo dielu MXLSMLJ6.5AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6519 pcs Dátový hárok MXLSMLJ6.5AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 6.5V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.2V
Napätie - porucha (Min) 7.22V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 3000W (3kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12628
1086-12628-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 267.9A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ6.5CAE3
MXLSMLJ6.5CAE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
Skladom: 6392 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMLJ6.5CAE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ6.5A
MXLSMLJ6.5A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB