MXLSMLG60CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG60CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
listoch: MXLSMLG60CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG60CAE3
Číslo dielu MXLSMLG60CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5830 pcs Dátový hárok MXLSMLG60CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 66.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 60V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 31A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12450
1086-12450-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG60CAE3
popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 96.8V