MXLSMLG64CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB
listoch: MXLSMLG64CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG64CAE3
Číslo dielu MXLSMLG64CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6011 pcs Dátový hárok MXLSMLG64CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 71.1V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 64V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 29.2A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12454
1086-12454-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG64CAE3
popis TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 103V