MXLSMLG6.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG6.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB
listoch: MXLSMLG6.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG6.5CA
Číslo dielu MXLSMLG6.5CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6379 pcs Dátový hárok MXLSMLG6.5CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 7.22V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 6.5V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 267.9A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12445
1086-12445-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG6.5CA
popis TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.2V