MXLSMCJLCE10A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE10A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE10A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE10A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE10A
Číslo dielu MXLSMCJLCE10A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6128 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE10A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 10V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17V
Napätie - porucha (Min) 11.1V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12227
1086-12227-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 88A
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz aplikácia General Purpose