MXLSMCJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ90AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJ90AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90V 146V DO214AB
listoch: MXLSMCJ90AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJ90AE3
Číslo dielu MXLSMCJ90AE3 Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10251 pcs Dátový hárok MXLSMCJ90AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 90V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 146V
Napätie - porucha (Min) 100V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12222
1086-12222-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A Kapacita @ Frekvencia -