MXLSMCJLCE100A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCJLCE100A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 100V 162V DO214AB
listoch: MXLSMCJLCE100A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMCJLCE100A
Číslo dielu MXLSMCJLCE100A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 7567 pcs Dátový hárok MXLSMCJLCE100A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 100V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 111V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-214AB (SMCJ)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 1500W (1.5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12225
1086-12225-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.3A
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMCJLCE10AE3
MXLSMCJLCE10AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Skladom: 8067 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMCJLCE10AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE100AE3
MXLSMCJLCE100AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB