MXLP5KE33CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE33CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE33CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL
listoch: MXLP5KE33CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE33CA
Číslo dielu MXLP5KE33CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4687 pcs Dátový hárok MXLP5KE33CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 33V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 36.7V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 500W
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená 1086-10493
1086-10493-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 9.4A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLP5KE33CAE3
MXLP5KE33CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO204AL