MXLP5KE30CA
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE30CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE30CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL
listoch: MXLP5KE30CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE30CA
Číslo dielu MXLP5KE30CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4561 pcs Dátový hárok MXLP5KE30CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41) séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 500W
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená 1086-10489
1086-10489-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A