MXLP5KE30A
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE30A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP5KE30A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL
listoch: MXLP5KE30A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLP5KE30A
Číslo dielu MXLP5KE30A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4765 pcs Dátový hárok MXLP5KE30A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 30V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 48.4V
Napätie - porucha (Min) 33.3V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AL (DO-41)
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 500W obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10487
1086-10487-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 10.3A Kapacita @ Frekvencia -
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLP5KE30AE3
MXLP5KE30AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO204AL