MA5KP43A
MicrosemiMicrosemi
MA5KP43A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP43A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR
listoch: MA5KP43A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP43A
Číslo dielu MA5KP43A Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5750 pcs Dátový hárok MA5KP43A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 43V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 69.4V
Napätie - porucha (Min) 47.8V Jednosmerné kanály 1
typ Zener Balík dodávateľov zariadení DO-204AR
séria Military, MIL-PRF-19500 Ochrana elektrického vedenia No
Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW) obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3951
1086-3951-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 72A Kapacita @ Frekvencia -