MA5KP40CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP40CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP40CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR
listoch: MA5KP40CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP40CA
Číslo dielu MA5KP40CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5237 pcs Dátový hárok MA5KP40CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 40V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.5V
Napätie - porucha (Min) 44.4V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3949
1086-3949-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 78A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA5KP43CA
MA5KP43CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 43V 69.4V DO204AR
Skladom: 4103 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP43CA.pdf
RFQ
MA5KP43CAE3
MA5KP43CAE3
výrobcovia: Microsemi
Skladom: 4256 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP43CAE3.pdf
RFQ
MA5KP40CAE3
MA5KP40CAE3
popis: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR