MA5KP36CA
MicrosemiMicrosemi
MA5KP36CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA5KP36CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO204AR
listoch: MA5KP36CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA5KP36CA
Číslo dielu MA5KP36CA Výrobca Microsemi
popis TVS DIODE 36V 58.1V DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4452 pcs Dátový hárok MA5KP36CA.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 36V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 58.1V
Napätie - porucha (Min) 40V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení DO-204AR séria Military, MIL-PRF-19500
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 5000W (5kW)
obal Bulk Balík / puzdro DO-204AR, Axial
Ostatné mená 1086-3945
1086-3945-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 86A
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály 1
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA5KP36AE3
MA5KP36AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 36V 58.1V DO204AR
Skladom: 5371 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP36AE3.pdf
RFQ
MA5KP40CAE3
MA5KP40CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AR
Skladom: 5720 pcs
Stiahnuť ▼: MA5KP40CAE3.pdf
RFQ
MA5KP36CAE3
MA5KP36CAE3