BZV55C33
MicrosemiMicrosemi
BZV55C33 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C33
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 33V DO213AA
listoch: BZV55C33.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie BZV55C33
Číslo dielu BZV55C33 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 33V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31416 pcs Dátový hárok BZV55C33.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 33V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 33V ±6% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 23.1V
Číslo základnej časti BZV55C33
Súvisiace produkty
BZV55C30 L0G
BZV55C30 L0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 30V 500MW MINI MELF