BZV55C30
MicrosemiMicrosemi
BZV55C30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C30
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 30V DO213AA
listoch: BZV55C30.pdf
  • správa
Špecifikácie BZV55C30
Číslo dielu BZV55C30 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 30V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 31426 pcs Dátový hárok BZV55C30.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 30V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±7% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 30V ±7% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 21V
Číslo základnej časti BZV55C30
Súvisiace produkty
BZV55C2V7
BZV55C2V7
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE ZENER 2.7V DO213AA
Skladom: 33874 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C2V7.pdf
RFQ
BZV55C30 L1G
BZV55C30 L1G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 30V 500MW MINI MELF
Skladom: 2515947 pcs
Stiahnuť ▼: BZV55C30 L1G.pdf
RFQ
BZV55C30-TP
BZV55C30-TP
výrobcovia: Micro Commercial Components (MCC)
Stiahnuť ▼: BZV55C30-TP.pdf
BZV55C2V4 L1G
BZV55C2V4 L1G
popis: DIODE ZENER 2.4V 500MW MINI MELF
Stiahnuť ▼: BZV55C2V4 L1G.pdf
BZV55C2V7 L1G
BZV55C2V7 L1G
popis: DIODE ZENER 2.7V 500MW MINI MELF
Stiahnuť ▼: BZV55C2V7 L1G.pdf
BZV55C2V7 L0G
BZV55C2V7 L0G
Stiahnuť ▼: BZV55C2V7 L0G.pdf
BZV55C30 L0G
BZV55C30 L0G
Stiahnuť ▼: BZV55C30 L0G.pdf
BZV55C33 L0G
BZV55C33 L0G
popis: DIODE ZENER 33V 500MW MINI MELF
Stiahnuť ▼: BZV55C33 L0G.pdf
BZV55C2V4
BZV55C2V4
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE ZENER 2.4V DO213AA
Stiahnuť ▼: BZV55C2V4.pdf
BZV55C33
BZV55C33
popis: DIODE ZENER 33V DO213AA
Stiahnuť ▼: BZV55C33.pdf
BZV55C2V4 L0G
BZV55C2V4 L0G