BZV55C36
MicrosemiMicrosemi
BZV55C36 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZV55C36
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 36V DO213AA
listoch: BZV55C36.pdf
  • správa
Špecifikácie BZV55C36
Číslo dielu BZV55C36 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 36V DO213AA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 32913 pcs Dátový hárok BZV55C36.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 36V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 200mA
tolerancia ±6% Balík dodávateľov zariadení DO-213AA
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AA (Glass) Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Detailný popis Zener Diode 36V ±6% Surface Mount DO-213AA Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 25.2V
Číslo základnej časti BZV55C36
Súvisiace produkty
BZV55C36 L1G
BZV55C36 L1G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: DIODE ZENER 36V 500MW MINI MELF