APTM100VDA35T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100VDA35T3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 1000V 22A SP3
listoch:
  • správa
Špecifikácie APTM100VDA35T3G
Číslo dielu APTM100VDA35T3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 1000V 22A SP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6045 pcs Dátový hárok
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Balík dodávateľov zariadení SP3
séria POWER MOS 7® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V
Výkon - Max 390W obal Bulk
Balík / puzdro SP3 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 186nC @ 10V Typ FET 2 N-Channel (Dual)
Funkcia FET Standard Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V (1kV)
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 22A