APTM100UM65SCAVG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100UM65SCAVG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 145A SP6
listoch: APTM100UM65SCAVG.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 288 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM100UM65SCAVG
Číslo dielu APTM100UM65SCAVG Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 145A SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 288 pcs Dátový hárok APTM100UM65SCAVG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SP6
séria POWER MOS 7® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 78 mOhm @ 72.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 3250W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro Module Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 28500pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 1068nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 145A (Tc) 3250W (Tc) Chassis Mount SP6 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 145A (Tc)