APTM100UM65SAG
MicrosemiMicrosemi
APTM100UM65SAG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100UM65SAG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 145A SP6
listoch: 1.APTM100UM65SAG.pdf2.APTM100UM65SAG.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 533 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM100UM65SAG
Číslo dielu APTM100UM65SAG Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 145A SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 533 pcs Dátový hárok 1.APTM100UM65SAG.pdf2.APTM100UM65SAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SP6
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 78 mOhm @ 72.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 3250W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SP6 Ostatné mená APTM100UM65SAGMI
APTM100UM65SAGMI-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 28500pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 1068nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V Detailný popis N-Channel 1000V 145A (Tc) 3250W (Tc) Chassis Mount SP6
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 145A (Tc)