APTM100H80FT1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100H80FT1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 1000V 11A SP1
listoch: 1.APTM100H80FT1G.pdf2.APTM100H80FT1G.pdf
  • správa
Špecifikácie APTM100H80FT1G
Číslo dielu APTM100H80FT1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 4N-CH 1000V 11A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5675 pcs Dátový hárok 1.APTM100H80FT1G.pdf2.APTM100H80FT1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 960 mOhm @ 9A, 10V
Výkon - Max 208W obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 3876pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge)
Funkcia FET Standard Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V (1kV)
Detailný popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 1000V (1kV) 11A 208W Chassis Mount SP1 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 11A