APTM100TA35FPG
MicrosemiMicrosemi
APTM100TA35FPG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100TA35FPG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P
listoch: 1.APTM100TA35FPG.pdf2.APTM100TA35FPG.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 551 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM100TA35FPG
Číslo dielu APTM100TA35FPG Výrobca Microsemi
popis MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 551 pcs Dátový hárok 1.APTM100TA35FPG.pdf2.APTM100TA35FPG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Balík dodávateľov zariadení SP6-P
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V
Výkon - Max 390W obal Bulk
Balík / puzdro SP6 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 186nC @ 10V
Typ FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V (1kV) Detailný popis Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP6-P
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 22A