APTM100H45STG
MicrosemiMicrosemi
APTM100H45STG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTM100H45STG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 4N-CH 1000V 18A SP4
listoch: 1.APTM100H45STG.pdf2.APTM100H45STG.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 737 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie APTM100H45STG
Číslo dielu APTM100H45STG Výrobca Microsemi
popis MOSFET 4N-CH 1000V 18A SP4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 737 pcs Dátový hárok 1.APTM100H45STG.pdf2.APTM100H45STG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Balík dodávateľov zariadení SP4
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 540 mOhm @ 9A, 10V
Výkon - Max 357W obal Bulk
Balík / puzdro SP4 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4350pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 154nC @ 10V
Typ FET 4 N-Channel (H-Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V (1kV) Detailný popis Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 1000V (1kV) 18A 357W Chassis Mount SP4
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 18A