APTDF400KK60G
MicrosemiMicrosemi
APTDF400KK60G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTDF400KK60G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 600V 500A SP6
listoch: APTDF400KK60G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTDF400KK60G
Číslo dielu APTDF400KK60G Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 600V 500A SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1278 pcs Dátový hárok APTDF400KK60G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2V @ 400A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení SP6 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 160ns
obal Bulk Balík / puzdro LP4
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 500A Chassis Mount LP4 Prúd - reverzné únik @ Vr 750µA @ 600V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 500A