APTDF400KK170G
MicrosemiMicrosemi
APTDF400KK170G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTDF400KK170G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6
listoch: 1.APTDF400KK170G.pdf2.APTDF400KK170G.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 617 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie APTDF400KK170G
Číslo dielu APTDF400KK170G Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 617 pcs Dátový hárok 1.APTDF400KK170G.pdf2.APTDF400KK170G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2.5V @ 400A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1700V
Balík dodávateľov zariadení SP6 rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 572ns
obal Bulk Balík / puzdro LP4
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1700V 480A Chassis Mount LP4 Prúd - reverzné únik @ Vr 750µA @ 1700V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 480A