APTDF500U40G
MicrosemiMicrosemi
APTDF500U40G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTDF500U40G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 400V 500A LP4
listoch: 1.APTDF500U40G.pdf2.APTDF500U40G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTDF500U40G
Číslo dielu APTDF500U40G Výrobca Microsemi
popis DIODE GEN PURP 400V 500A LP4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1827 pcs Dátový hárok 1.APTDF500U40G.pdf2.APTDF500U40G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 500A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Balík dodávateľov zariadení LP4 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 120ns
obal Bulk Balík / puzdro LP4
Ostatné mená APTDF500U40GMI
APTDF500U40GMI-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 400V 500A Chassis Mount LP4 Prúd - reverzné únik @ Vr 2.5mA @ 400V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 500A Kapacita @ Vr, F -