APT40M75JN
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40M75JN
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 400V 56A ISOTOP
listoch: APT40M75JN.pdf
  • správa
Špecifikácie APT40M75JN
Číslo dielu APT40M75JN Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 400V 56A ISOTOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4666 pcs Dátový hárok APT40M75JN.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení ISOTOP®
séria POWER MOS IV® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 28A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 520W (Tc) obal Tray
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 370nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 400V Detailný popis N-Channel 400V 56A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 56A (Tc)