APT40N60JCU3
MicrosemiMicrosemi
APT40N60JCU3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40N60JCU3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227
listoch: 1.APT40N60JCU3.pdf2.APT40N60JCU3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APT40N60JCU3
Číslo dielu APT40N60JCU3 Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 600V 40A SOT-227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4970 pcs Dátový hárok 1.APT40N60JCU3.pdf2.APT40N60JCU3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 20A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 290W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7015pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 259nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V
Detailný popis N-Channel 600V 40A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 40A (Tc)