APT40GR120S
MicrosemiMicrosemi
APT40GR120S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40GR120S
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 88A 500W D3PAK
listoch: APT40GR120S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
90 pcs
  • správa
Špecifikácie APT40GR120S
Číslo dielu APT40GR120S Výrobca Microsemi
popis IGBT 1200V 88A 500W D3PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10781 pcs Dátový hárok APT40GR120S.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 40A
Stav testu 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 22ns/163ns
Prepínanie energie 1.38mJ (on), 906µJ (off) Balík dodávateľov zariadení D3Pak
séria - Výkon - Max 500W
obal Tube Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT NPT Nabíjanie brány 210nC
Detailný popis IGBT NPT 1200V 88A 500W Surface Mount D3Pak Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 160A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 88A