APT40GR120B
MicrosemiMicrosemi
APT40GR120B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40GR120B
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 88A 500W TO247
listoch: APT40GR120B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie APT40GR120B
Číslo dielu APT40GR120B Výrobca Microsemi
popis IGBT 1200V 88A 500W TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15369 pcs Dátový hárok APT40GR120B.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 40A
Stav testu 600V, 40A, 4.3 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 22ns/163ns
Prepínanie energie 1.38mJ (on), 906µJ (off) Balík dodávateľov zariadení TO-247-3
séria - Výkon - Max 500W
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT NPT Nabíjanie brány 210nC
Detailný popis IGBT NPT 1200V 88A 500W Through Hole TO-247-3 Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 160A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 88A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
APT40GR120S
APT40GR120S
výrobcovia: Microsemi
popis: IGBT 1200V 88A 500W D3PAK
Skladom: 10781 pcs
Stiahnuť ▼: APT40GR120S.pdf
RFQ
APT40GP90BG
APT40GP90BG
výrobcovia: Microsemi
popis: IGBT 900V 100A 543W TO247
Skladom: 6701 pcs
Stiahnuť ▼: APT40GP90BG.pdf
RFQ
APT40GR120B2D30
APT40GR120B2D30
popis: IGBT 1200V 88A 500W TO247