APT40GP60JDQ2
MicrosemiMicrosemi
APT40GP60JDQ2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40GP60JDQ2
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 86A 284W SOT227
listoch: APT40GP60JDQ2.pdf
  • správa
Špecifikácie APT40GP60JDQ2
Číslo dielu APT40GP60JDQ2 Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 86A 284W SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4772 pcs Dátový hárok APT40GP60JDQ2.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 40A
Balík dodávateľov zariadení ISOTOP® séria POWER MOS 7®
Výkon - Max 284W Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 4.61nF @ 25V
vstup Standard Typ IGBT PT
Detailný popis IGBT Module PT Single 600V 86A 284W Chassis Mount ISOTOP® Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 500µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 86A konfigurácia Single