APT15GP90KG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT15GP90KG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 900V 43A 250W TO220
listoch: APT15GP90KG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT15GP90KG
Číslo dielu APT15GP90KG Výrobca Microsemi
popis IGBT 900V 43A 250W TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4217 pcs Dátový hárok APT15GP90KG.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 900V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 15A
Stav testu 600V, 15A, 4.3 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 9ns/33ns
Prepínanie energie 200µJ (off) Balík dodávateľov zariadení TO-220 [K]
séria POWER MOS 7® Výkon - Max 250W
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Typ vstupu Standard Typ IGBT PT
Nabíjanie brány 60nC Detailný popis IGBT PT 900V 43A 250W Through Hole TO-220 [K]
Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 60A Prúd - zberač (Ic) (Max) 43A