APT15GT60BRDQ1G
MicrosemiMicrosemi
APT15GT60BRDQ1G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT15GT60BRDQ1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 42A 184W TO247
listoch: 1.APT15GT60BRDQ1G.pdf2.APT15GT60BRDQ1G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
180 pcs
  • správa
Špecifikácie APT15GT60BRDQ1G
Číslo dielu APT15GT60BRDQ1G Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 42A 184W TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25189 pcs Dátový hárok 1.APT15GT60BRDQ1G.pdf2.APT15GT60BRDQ1G.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 15A
Stav testu 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 6ns/105ns
Prepínanie energie 150µJ (on), 215µJ (off) Balík dodávateľov zariadení TO-247 [B]
séria Thunderbolt IGBT® Výkon - Max 184W
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT NPT Nabíjanie brány 75nC
Detailný popis IGBT NPT 600V 42A 184W Through Hole TO-247 [B] Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 45A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 42A