APT15GP60BDLG
MicrosemiMicrosemi
APT15GP60BDLG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT15GP60BDLG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 56A 250W TO247
listoch: APT15GP60BDLG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
90 pcs
  • správa
Špecifikácie APT15GP60BDLG
Číslo dielu APT15GP60BDLG Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 56A 250W TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11849 pcs Dátový hárok APT15GP60BDLG.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Stav testu 400V, 15A, 5 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 8ns/29ns
Prepínanie energie 130µJ (on), 121µJ (off) Balík dodávateľov zariadení TO-247
séria - Výkon - Max 250W
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Typ vstupu Standard Typ IGBT PT
Nabíjanie brány 55nC Detailný popis IGBT PT 600V 56A 250W Through Hole TO-247
Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 65A Prúd - zberač (Ic) (Max) 56A